Carsell to prężnie rozwijająca się firma działająca w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy pionierem w dziedzinie importu i sprzedaży samochodów. W naszej ofercie posiadamy głównie nowe japońskie samochody marki Mitsubishi i Toyota. Wszystkie oferowane pojazdy są zarejestrowane w Polsce i dostępne od ręki. Na każdy samochód wystawiamy pełną fakturę VAT 23%

 

Carsell jest kolejną firmą należącą do Grupy Eitech – od siedmiu lat działającej na rynku motoryzacyjnym. W towarzystwie firm Carlet i Carleo, zajmujących się wynajmem samochodów, oraz firmy Carlease, świadczącej usługi z zakresu leasingu, tworzą stabilną i intensywnie rozwijającą się markę Eitech. Nasze ogromne doświadczenie pozwala na oferowanie naszym klientom najwyższej jakości usług.

 

Z każdym dniem notujemy wzrost naszych zadowolonych klientów. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak małymi i dużymi firmami. Firma Carsell nieustannie powiększa swoją ofertę samochodów, aby móc zadowolić jak największą ilość klientów na rynku polskim jak i zagranicznym. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia oferujemy usługi na jak najwyższym poziomie, by spełniać rosnące wymagania i oczekiwania naszych klientów.

 

Samochody oferowane przez naszą firmę są:

  • nowe, fabrycznie zafoliowane
  • w pełni opłacone - nie wymagają dodatkowych opłat
  • zarejestrowane w Polsce
  • sprzedawane na pełną fakture VAT 23%

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.